iPhone 12 Mini Vitrine 256 GB

62,540 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: 5,4 inç (13,72 cm), Super Retina XDR
 • Memoria: 4 GB RAM, 256 GB ROM
 • Procesori: Apple A14 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 12 Mini Vitrine 256 GB

iPhone 12 Mini Vitrine 256GB ne shitje

iPhone 12 Mini Vitrine 256GB ne shitje nga SATURNDAY. I pajisur me një ekran 5.4 inç Super Retina XDR, i cili është madhësia më e vogël e ekranit midis modeleve të iPhone 12, ka një dizajn me skaj të sheshtë me një kornizë alumini dhe një mbulesë të përparme mburojëje qeramike për qëndrueshmëri të shtuar. Kamera e iPhone 12  ka një sistem me kamera të dyfishtë me kamera ultra të gjerë dhe të gjerë 12 megapikselë, si dhe modalitetin e natës dhe teknologjinë Deep Fusion dhe Çip A14 Bionic dhe një CPU me 6 bërthama, i përbërë nga dy bërthama me performancë të lartë dhe katër bërthama me efikasitet të lartë, të cilat mund të ofrojnë performancë deri në 50% më të shpejtë se çipi i gjeneratës së mëparshme A13.

Karakteristikat e iPhone 12 Mini Vitrine 256 GB

Dimensionet dhe pesha:

 • Lartësia: 5,18 inç (131,5 mm)
 • Gjerësia: 2,53 inç (64,2 mm)
 • Thellësia: 0,29 inç (7,4 mm)
 • Pesha: 4,76 ons (135 gram)

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 5,4 inç (diagonal).
 • Ekran HDR me një rezolucion prej 2340 x 1080 piksele në 476 ppi
 • Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike me një shtresë oleofobike

Çipi:

 • Çipi A14 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • Motori nervor i gjeneratës së ardhshme

Rezistenca ndaj spërkatjes, ujit dhe pluhurit:

 • Vlerësuar me IP68 (thellësia maksimale prej 6 metrash deri në 30 minuta) sipas standardit IEC 60529

Kamera:

 • Sistemi i dyfishtë i kamerës 12 MP: Kamera ultra të gjera dhe të gjera
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2.4 dhe fushë e shikimit 120°
 • E gjerë: ƒ/1.6 hapje
 • Modaliteti i natës, Deep Fusion dhe Smart HDR 3
 • Regjistrimi 4K Dolby Vision HDR

iPhone 12 Mini 256 GB cmimi

Për iPhone 12 Mini 256 GB cmimi ështv i arsyeshëm

Kamera perballe:

 • Kamera TrueDepth me kamerë 12MP
 • ƒ/2.2 hapje
 • Modaliteti i natës, Deep Fusion dhe Smart HDR 3
 • Regjistrimi 4K Dolby Vision HDR

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok