iPhone 11 , 64 GB

35,685 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

iPhone 11 64 GB në shitje

iPhone 11 64 GB në shitje nga SATURNDAY. I pajisur me ekran LCD Retina 6,1 inç me një rezolucion prej 1792 x 828 piksele, i cili siguron saktësi dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm të ngjyrave. Telefoni mundësohet nga çipi A13 Bionic i Apple, i cili është një nga procesorët celularë më të shpejtë në dispozicion dhe mundëson performancë të qetë dhe të shpejtë. iPhone 11 ka një sistem kamerash të pasme me dy lente që përfshin një lente të gjerë 12 megapikselë dhe një lente ultra të gjerë 12 megapikselë.

Specifikat te iPhone 11

Specifikat te iPhone 11 jane

Ekrani:

Ekran IPS LCD me Retina të lëngshme 6,1 inç me rezolucion prej 1792 x 828 piksele dhe teknologji True Tone

Çipi:

Apple A13 Bionic

Memoria:

 • RAM: 4 GB
 • ROM: 64 GB

Kamera e pasme:

 • Kamera e gjerë 12 MP me hapje f/1.8 dhe OIS
 • Kamera ultra e gjerë 12 MP me hapje f/2.4
 • Zmadhimi optik 2x, zmadhimi dixhital deri në 5x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Smart HDR për foto
 • Blic me dy ngjyra LED me sinkronizim të ngadaltë

Kamera e përparme:

Kamera 12 MP TrueDepth me hapje f/2.2 dhe regjistrim video 4K deri në 60 fps

Regjistrimi i videos:

 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Regjistrim video HD 1080p me 30 ose 60 fps
 • Mbështetje për video në lëvizje për 1080p me 120 fps
 • Gama e zgjeruar dinamike për video deri në 60 fps

Lidhshmëria:

 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
 • Bluetooth 5.0
 • NFC me modalitetin e lexuesit
 • GPS

Bateria:

Bateria 3,110 mAh, që mbështet karikim të shpejtë deri në 18 W dhe karikim me valë Qi

Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit:

Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit dhe pluhurit IP68

iPhone 11 64 GB cmimi

Për iPhone 11 64 GB cmimi është i arsyeshem dhe më i mirë në treg cilesia më e mire që mund të gjeni në treg.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok