iPhone 11 PRO Max Vitrine 64 GB

49,140 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

iPhone 11 PRO Max Vitrine 64 GB

Karakterisitikat e iPhone 11 PRO Max:

Karakterisitikat e iPhone 11 PRO Max

 • E shkyçur, pa kartë SIM, Modeli A21611
 • Ekran 6,5 inç Super Retina XDR OLED
 • Çipi A13 Bionic të gjeneratës së tretë
 • Gigabit LTE dhe 802.11ax Wi‑Fi me 2×2 MIMO
 • Teknologjia me valë Bluetooth 5.0
 • NFC me modalitetin e lexuesit
 • Kamera të trefishta 12 MP ultra të gjerë
 • Zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Regjistrim video 4K, regjistrim video 1080p HD
 • FaceID
 • Siri
 • Apple Pay
 • 7,97 ons dhe 0,32 inç

Kamera e iPhone 11 PRO Max:

Kamera e iPhone 11 PRO Max është pajisur me nje sistem të trefishtë për të kombinuar teknologjinë më të fundit të iPhone. Regjistroni deri në katër herë më shumë skena. Merrni imazhe të bukura në dritë drastike më të ulët. Regjistroni videon me cilësi më të lartë në një smartphone – më pas modifikoni me të njëjtat mjete që ju pëlqejnë për fotot.

 

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok