iPhone 11 Pro Max 256 GB

56,160 L

Përshkrimi Specifik:

 • Marka: Apple
 • Memoria: 256 GB
 • Procesori: A13 Bionic
 • Ekrani: 6,5 inç Super Retina XDR OLED
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone11 Pro Max 256GB ne shitje

iPhone11 Pro Max 256GB ne shitje nga SATURNDAY. Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB mundësohet nga procesori Apple A13 Bionic. iPhone11 Pro Max ka një ekran me prekje kapacitive 6.5 inç Super Retina XDR OLED dhe rezolucion 1242 x 2688 piksele. Ekrani i pajisjes mbrohet nga xhami rezistent ndaj gërvishtjeve dhe veshje oleofobike.

Specifikat te iPhone 11 Pro Max 256 GB

Madhësia dhe pesha 

 • Gjerësia: 3,06 inç (77,8 mm)
 • Lartësia: 6,22 inç (158,0 mm)
 • Thellësia: 0,32 inç (8,1 mm)
 • Pesha: 7,97 ons (226 gram)

Ekrani

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me shumë prekje 6,5 inç (diagonale) me të gjithë ekranin
 • Ekran HDR
 • Rezolucioni 2688 me 1242 pixel në 458 ppi
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1 (i zakonshëm)
 • Ekrani True Tone
 • Ekran i gjerë me ngjyra (P3)
 • Prekja Haptike
 • Shkëlqimi maksimal 800 nits (i zakonshëm): 1200 nits ndriçimi maksimal (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip

 • Çipi A13 Bionic
 • Motori nervor i gjeneratës së tretë

Bateria 

 • Zgjat deri në 5 orë më shumë se iPhone XS Max
 • Përfshihet përshtatës 18 W
 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Karikimi me valë
 • Karikimi përmes USB në sistemin kompjuterik ose përshtatësin e energjisë
 • I aftë për karikim të shpejtë: Karikim deri në 50% në rreth 30 minuta me përshtatës 18W ose më të lartë

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok