iPhone 11 PRO , 64 GB

42,705 L

Pershkrimi i Produktit:

 • Ekrani: 5.8-inch Super Retina XDR OLED display
 • Memoria: 64 GB
 • Procesori: Çipi A13 Bionic me motor nervor të gjeneratës së tretë
 • Kamera: Sistemi i trefishtë i kamerës 12 MP: lente ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 11 Pro 64 GB ne shitje

iPhone 11 Pro 64 GB ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 11 Pro është i pajisur me nje ekran 5,8 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 1125 x 2436 piksele, iPhone 11 Pro është i pajisur me një sistem me tre kamera me lente 12 megapikselë të gjerë, telefoto dhe ultra të gjerë, i pajisur me Çip A13 Bionic me motor nervor të gjeneratës së tretë

Karakteristikat të iPhone 11 Pro

Ekrani i iPhone 11 Pro:

 • Ekran 5,8 inç Super Retina XDR OLED
 • Rezolucioni 1125 x 2436 piksele
 • Mbështetje HDR10, Dolby Vision, True Tone dhe Wide Color

Procesori i iPhone 11 Pro:

 • Çipi A13 Bionic të gjeneratës së tretë

Kamera e iPhone 11 Pro:

 • Sistemi i trefishtë i kamerës 12 MP: lente ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Modaliteti i natës, Deep Fusion dhe Smart HDR
 • Regjistrim video 4K me 60 korniza për sekondë
 • Kamera TrueDepth e përparme 12 MP

Bateria e iPhone 11 Pr :

 • Jetëgjatësia e baterisë deri në 18 orë
 • I aftë për karikim të shpejtë, me karikim deri në 50% në 30 minuta
 • Mund të karikohet pa tel Qi

Lidhshmëria e iPhone 11 Pro:

 • Mbështetje me dy karta SIM me eSIM
 • LTE i klasit Gigabit
 • Wi-Fi 6 me MIMO
 • Bluetooth 5.0
 • NFC me modalitetin e lexuesit

iPhone11 Pro 64 GB cmimi

Për iPhone11 Pro 64 GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok