iPhone 11 PRO Vitrine 256 GB

53,820 L

Përshkrimi Specifik:

 • Marka: Apple
 • Memoria: 256 GB
 • Procesori: A13 Bionic
 • Ekrani: 6,5 inç Super Retina XDR OLED
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

iPhone 11 Pro Vitrine ne shitje

iPhone 11 Pro Vitrine ne shitje SATURNDAY. iPhone 11 Pro përmban një ekran 5.8 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 2436 me 1125 piksele, i cili ofron ngjyra të gjalla dhe të zeza të thella. Pajisja mundësohet nga çipi A13 Bionic i Apple me motorin nervor të gjeneratës së tretë, i cili ofron performancë të shpejtë dhe efikase për shumë detyra, lojëra dhe detyra të tjera intensive. iPhone 11 Pro ka një sistem me kamerë të trefishtë që përfshin një kamerë Ultra Wide, Wide dhe Telephoto, duke u ofruar përdoruesve më shumë fleksibilitet kur bëjnë foto dhe video.

Specifikat te iPhone 11

Dimensionet:

 • Lartësia: 144,0 mm (5,67 inç)
 • Gjerësia: 71,4 mm (2,81 inç)
 • Thellësia: 8,1 mm (0,32 inç)
 • Pesha: 188 gram (6.63 ons)

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR OLED
 • Ekran me ekran 5,8 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2436 me 1125 pixel në 458 ppi
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike
 • 800 nits shkëlqim maksimal (i zakonshëm); Shkëlqimi maksimal 1200 nits (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave

Çipi:

 • Çipi A13 Bionic me motor nervor të gjeneratës së tretë

Kamera:

 • Kamera të trefishta 12MP ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2.4 dhe fushë e shikimit 120°
 • E gjerë: ƒ/1.8 hapje
 • Telefoto: hapje ƒ/2.0
 • Zmadhimi optik 2x, zmadhimi optik 2x; zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono e Skenës, Mononjë me çelës të lartë)
 • Stabilizues i dyfishtë optik i imazhit (i gjerë dhe telefoto)
 • Lente me pesë elementë (Ultra Wide); lente me gjashtë elementë (të gjerë dhe telefoto)
 • Blic më i ndritshëm True Tone me sinkronizim të ngadaltë
 • Panorama (deri në 63 MP)
 • 100% pikselë të fokusit (të gjerë)
 • Modaliteti i natës
 • Rregullime automatike
 • Smart HDR i gjeneratës së ardhshme për fotot

iPhone 11 Pro Vitrine cmimi

Për iPhone 11 Pro Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok