iPhone 11 pro max 64 gb 5 cope

Pershkrimi Specifik

 • Ekrani: 6,5 inç Super Retina
 • Procesori: A13 Bionic
 • Kamera kryesore: Kamera të trefishta 12MP ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Memoria: 64GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

iPhone 11 pro max 64 gb 5 cope

Ekrani i iPhone 11 pro max:

 • Ekran 6,5 inç Super Retina XDR OLED
 • Rezolucioni 2688 me 1242 pixel në 458 ppi
 • Ekran HDR
 • Ekrani True Tone
 • Ekran i gjerë me ngjyra (P3)
 • Prekja Haptike
 • 800 nits shkëlqim maksimal (i zakonshëm); Shkëlqimi maksimal 1200 nits (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështet përmbajtjen Dolby Vision dhe HDR10

Dimensionet dhe pesha e iPhone 11 pro max:

 • Lartësia: 6,22 inç (158,0 mm)
 • Gjerësia: 3,06 inç (77,8 mm)
 • Thellësia: 0,32 inç (8,1 mm)
 • Pesha: 7,97 ons (226 gram)

Procesori i iPhone 11 pro max:

 • Çipi A13 Bionic me motor nervor të gjeneratës së tretë
 • Neural Engine i gjeneratës së tretë mundëson mësimin e avancuar të makinerive dhe përvojat e realitetit të shtuar

Kamera e iPhone 11 pro max:

 • Kamera të trefishta 12MP ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2.4 dhe fushë e shikimit 120°
 • E gjerë: ƒ/1.8 hapje
 • Telefoto: hapje ƒ/2.0
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono e Skenës, Mononjë me çelës të lartë)
 • Stabilizimi optik i imazhit (i gjerë dhe telefoto)
 • Lente me pesë elementë (Ultra Wide); lente me gjashtë elementë (të gjerë dhe telefoto)
 • Blic më i ndritshëm True Tone me Slow Sync
 • Panorama (deri në 63 MP)
 • 100% pikselë të fokusit (të gjerë)
 • Modaliteti i natës
 • Rregullime automatike
 • Smart HDR i gjeneratës së ardhshme për fotot
 • Kapje e gjerë ngjyrash për fotot dhe fotot e drejtpërdrejta
 • Korrigjim i avancuar i syve të kuq
 • Stabilizimi automatik i imazhit
 • Modaliteti i shpërthimit
 • Gjeoetiketimi i fotografive
 • Formatet e imazhit të kapur: HEIF dhe JPEG
 • Regjistrim video 4K me 24 fps, 30 fps ose 60 fps
 • Regjistrim video HD 1080p me 30 fps ose 60 fps
 • Regjistrim video HD 720p me 30 fps
 • Gama e zgjeruar dinamike për video deri në 60 fps
 • Stabilizimi optik i imazhit për video (i gjerë dhe telefoto)
 • Zmadhimi optik 2x; Zmadhimi optik 2x; zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Zmadhimi i audios
 • Video QuickTake me gjurmimin e subjektit
 • Mbështetje për video Slo‑mo për 1080p me 120 fps ose 240 fps
 • Video me kalim kohe me stabilizim
 • Stabilizimi i videos kinematografike (4K, 1080p dhe 720p)
 • Video me fokus automatik të vazhdueshëm
 • Nxirrni fotografi 8 MP gjatë regjistrimit të videove 4K
 • Zmadhimi i riprodhimit
 • Formatet video të regjistruara: HEVC dhe H.264
 • Regjistrim stereo

Kamera perballe e iPhone 11 pro max:

 • Kamera TrueDepth 12 MP
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono e Skenës, Mononjë me çelës të lartë)
 • Animoji dhe Memoji
 • Mbështetje për video në kohë për 1080p me 120 fps
 • Smart HDR i gjeneratës së ardhshme për fotot
 • Gama e zgjeruar dinamike për video me 30 fps
 • Stabilizimi i videos kinematografike (4K, 1080p dhe 720p)
 • Kapje e gjerë ngjyrash për fotot dhe fotot e drejtpërdrejta
 • Blic i retinës
 • Stabilizimi automatik i imazhit
 • Modaliteti i shpërthimit

iPhone 11 pro max 64 gb 5 cope

iPhone 11 pro max 64 gb ne shitje 5 cope me të njëjtin cmim secila.