iPhone 11 pro 64GB

Pershkrimi Specifik:

 • Ekran: Super Retina XDR
 • Procesori: Çipi A13 Bionic
 • Memoria: 64GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

iPhone 11 pro 64GB ne shitje

Apple iPhone 11 pro 64GB ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 11 pro përmban një 5.8 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 2436 x 1125 piksele, 458 ppi dhe një xhami rezistent ndaj gërvishtjeve para dhe mbrapa dhe mundësohet nga çipi Apple A13 Bionic me motor nervor të gjeneratës së tretë, CPU me gjashtë bërthama dhe GPU me katër bërthama

Karakteristikat të iPhone 11 Pro:

Ekrani i iPhone 11 Pro:

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 5,8 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2436 me 1125 pixel

Procesori i iPhone 11 Pro:

 • Çipi A13 Bionic me motor nervor të gjeneratës së tretë

Memoria e iPhone 11 Pro:

 • 64 GB

Kamera e iPhone 11 Pro:

 • Kamera të trefishta 12MP ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Modaliteti i natës, Deep Fusion dhe video 4K deri në 60 fps
 • Kamera e përparme 12 MP TrueDepth me modalitetin Portret, video 4K dhe Slo-Mo

Bateria e iPhone 11 Pro: 

 • Deri në 18 orë riprodhim video
 • Deri në 11 orë përdorim interneti

Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit:

Vlerësuar me IP68 (thellësia maksimale prej 4 metrash deri në 30 minuta)