iPhone 11 128GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

iPhone 11 128GB ne shitje

Apple iPhone 11 128GB ne shitje nga SATURNDAY. Apple iPhone 11 ka një ekran LCD 6.1 inç Liquid Retina me një rezolucion prej 1792 x 828 piksele dhe një densitet piksel prej 326 ppi. iPhone 11 mundësohet nga çipi A13 Bionic i Apple, i cili është një procesor 7 nanometër që ofron performancë më të shpejtë dhe efikasitet të përmirësuar të energjisë.

iPhone 11 përmban një sistem me kamera të dyfishtë në pjesën e pasme, i përbërë nga një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente me kënd ultra të gjerë 12 megapikselë. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 12 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat te iPhone 11

Ekrani i iPhone 11:

 • Ekran 6,1 inç Liquid Retina HD me teknologjinë IPS
 • Rezolucioni 1792 me 828 pixel në 326 ppi
 • Ekrani True Tone
 • Ekran i gjerë me ngjyra (P3)
 • Prekja Haptike
 • Shkëlqimi maksimal 625 nits (tipike)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështet përmbajtjen Dolby Vision dhe HDR10

Dimensionet dhe pesha e iPhone 11:

 • Lartësia: 5,94 inç (150,9 mm)
 • Gjerësia: 2,98 inç (75,7 mm)
 • Thellësia: 0,33 inç (8,3 mm)
 • Pesha: 6,84 ons (194 gram)

Processori i iPhone 11:

 • Çipi A13 Bionic me motor nervor të gjeneratës së tretë
 • Neural Engine i gjeneratës së tretë mundëson mësimin e avancuar të makinerive dhe përvojat e realitetit të shtuar

Kamera e iPhone 11:

 • Kamera të dyfishta 12MP Ultra Wide dhe Wide
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2.4 dhe fushë e shikimit 120°
 • E gjerë: ƒ/1.8 hapje
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Stabilizimi optik i imazhit (i gjerë)
 • Lente me pesë elementë (Ultra Wide); lente me gjashtë elemente (e gjerë)
 • Blic më i ndritshëm True Tone me Slow Sync
 • Panorama (deri në 63 MP)
 • 100% pikselë të fokusit (të gjerë)

Kamera perballe e iPhone 11:

 • Kamera TrueDepth 12 MP
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono e Skenës, Mononjë me çelës të lartë)
 • Mbështetje për video në kohë për 1080p me 120 fps
 • Smart HDR i gjeneratës së ardhshme për fotot
 • Gama e zgjeruar dinamike për video me 30 fps
 • Stabilizimi i videos kinematografike (4K, 1080p dhe 720p)