Iphone 11 , 128 GB

42,120 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Retina IPS LCD, 6.1 inç.
 • Sistem Operimi (OS): iOS 15
 • Processori: Apple A13 Bionic
 • Memoria: 128GB ROM 4GB RAM
 • Siguria: FaceID
 • Karikimi: Me valë në 30 minuta Wireless (Qi)
 • Kamera: 12 MP, 26 mm (i gjerë), PDAF me piksel të dyfishtë, OIS
  12 MP, 13 mm (te gjerë)

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

Iphone 11 128 GB ne shitje

Iphone 11 128 GB ne shitje nga SATURN DAY i pajisur me një kamerë të dyfishtë. Regjistroni fotot tuaja më të mira në dritë të ulët me modalitetin e natës. Shikoni ngjyrat e vërteta në fotot, videot dhe lojërat tuaja në ekranin Liquid Retina 6,1 inç. Përjetoni performancë të paprecedentë me A13. Bionic për lojëra, realitet të shtuar (AR) dhe fotografi. Bëni më shumë dhe karikoni më pak me jetëgjatësinë e baterisë gjatë gjithë ditës. Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (2 metra deri në 30 minuta, IP68). Face ID për vërtetim të sigurt dhe Apple Pay.

Kamera e Iphone 11

Kamera e Iphone 11 është pajisur me një kamera të dyfishtë me kamera 12MP Ultra Wide, modaliteti i natës, modaliteti Portret dhe video 4K deri në 60 fps. Kamera e përparme 12 MP TrueDepth me modalitetin “Portret”, video 4K dhe në lëvizje në lëvizje.

 • Kamera e dyfishtë.
 • Kamera e përparme 12 MP.
 • Kamera e pasme 12 MP.
 • Kamera e dytë e pasme 12 MP.
 • Blic më i ndritshëm True Tone me sinkronizim të ngadaltë.
 • Karakteristikat e kamerës: Gjenerata e ardhshme Smart HDR për fotot.
 • Regjistrimi i videos në cilësi 4K UHD.

Rrjeti:

Aftësia e rrjetit 4G.
Telefon me dy karta SIM: mbështet 2 karta SIM njëkohësisht.
Lloji i kartës SIM: nano SIM dhe eSIM.
Ekrani dhe dizajni:

Ekrani i Iphone 11

Ekrani i Iphone 11 është 6.1 inç me ekran me prekje dhe me xham të forcuar.
Dimensionet:

 • Madhësia H150.9, W75.7, D8.3mm
 • Pesha 194 g

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok