iPad Air 5 64 Wifi

72,540 L

Specifikimet e iPad Air 5:

  • Ekrani: 10,9 inç (27,69 cm) LED me dritë të pasme me ekran të teknologjisë IPS
  • Memoria: 8 GB RAM, 64 GB ROM
  • Procesori: Çip Apple M1, 8 bërthama
  • Sistemi i Operimit: iPadOS 16
  • Bateria: Jetëgjatësia e baterisë deri në 10 orë
  • Kamera: Kamera e iPad Air 5 është 12 MP dhe kamera e përparme 12 MP

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPad Air 5 64 GB Wifi në shitje

iPad Air 5 64 GB Wifi në shitje nga SATURN DAY, gjithçka që ju nevojitet është një tablet që ofron performancë të qetë. Wifi i gjeneratës së 5-të të Apple iPad Air do të jetë perfekt për ju. Lidhjet e shpejta wifi janë thelbësore për të mbajtur lidhjen. Mund të jeni të sigurt se keni Wi-Fi super të shpejtë me Wi-Fi 6. Hyni në skedarët tuaj cloud, shikoni episodet me miqtë përmes SharePlay dhe më shumë. Një procesor me shumë bërthama mund të rrisë performancën deri në 60%. Ndërsa luani lojëra intensive grafike, mund të kryeni shumë detyra midis aplikacioneve fantastike. Ju mund të zgjeroni krijimtarinë tuaj me M1 duke përdorur programe të tilla si SketchUp. Dhe, falë ISP-së së fortë në CPU M1, iPad Air tani ka Smart HDR, i cili përmirëson ndjeshëm cilësinë e imazheve tuaja. Ai përfshin një memorie prej 64 GB, i cili ju lejon të ruani lehtësisht informacionin tuaj.

Specifikimet e iPad Air 5:

Specifikimet e iPad Air 5 E pajisur me një sërë karakteristikash të shkëlqyera. GPU-ja e jashtëzakonshme me 8 bërthama jep grafikë deri në 2 herë më të shpejta, duke ju lejuar të dizajnoni një filtër të mediave sociale në Procreate ose të ndërtoni në 3D me uMake, ndër të tjera. iPad Air tani ka një procesor të jashtëzakonshëm M1. Touch ID është ngulitur në butonin e sipërm, duke ju lejuar të përdorni gjurmën e gishtit për të zhbllokuar iPad-in tuaj dhe për t’u identifikuar në aplikacione. Xhiro me tre boshte, akselerometri, barometri, sensori i dritës së ambientit dhe sensorët Touch ID përmirësojnë funksionalitetin e tabletit. Kamera e përparme ultra e gjerë 12 MP zë qendër të vëmendjes, duke i bërë bisedat video më të natyrshme dhe krijimin e përmbajtjes më tërheqës. Kamera e pasme e gjerë 12 MP është e shkëlqyeshme për fotografimin dhe shkrepjen e videove 4K. Pra, pse të vononi më shumë? Merrni Wi-Fi të gjeneratës së 5-të të Apple iPad Air në internet, tani!

Cmimi i iPad Air 5:

Cmimi i iPad Air 5 është i arsyeshëm për një produkt si iPad Air 5

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok