iPad 9 64 Wifi

40,365 L

Përshkrimi Specifik:

 • Rezolucioni i ekranit (piksel): 2160×1620
 • Lloji i ekranit: Ekran retina
 • Jetëgjatësia e vlerësuar e baterisë: 10h
 • Video Facetime: Po
 • Kamera e pasme: 8MP
 • Madhësia e ekranit : 10.2 inc
 • Memoria: 64 GB

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Apple iPad 9 64 Wifi ne shitje tek SATURN DAY iPad 9 cmim të arsyeshëm dhe eksploroni të ardhmen me Apple iPad 9. Ky produkt është i lehtë për t’u përdorur. I gjithanshëm. iPad i ri është krijuar për të gjitha gjërat që ju pëlqen të bëni. Punoni, luani, krijoni, mësoni, qëndroni të lidhur dhe më shumë.

TIPARET KRYESORE

• Çip A13 Bionic me arkitekturë 64-bit

• Ekran 10,2 inç (diagonal) me ndriçim LED me shumë prekje me teknologji IPS

• Qendra Stage i bën thirrjet video më tërheqëse duke i përshtatur automatikisht për t’ju mbajtur të përqendruar në kuadër

• Kamera e përparme Ultra Wide 12 MP sjell një rritje të madhe në cilësinë e imazhit për selfie dhe shkrepje grupi edhe më të mira

• Kamera e gjerë 8MP në pjesën e pasme të iPad kap imazhe dhe video të qarta, të gjalla

• Wi‑Fi i shpejtë ju lejon të qëndroni të lidhur në shtëpi, punë, shkollë ose kudo që të shkoni me iPad

• I projektuar për ekranin e madh me shumë prekje, iPadOS është i fuqishëm dhe i lehtë për t’u përdorur

• iPad vjen me aplikacione të fuqishme të dizajnuara nga Apple si Photos, Maps, Messages, News, Mail dhe Safari

• Gjurmë gishtash për vërtetim të sigurt

Specifikat:

 • Sistemi operativ: iOS 15
 • Rezistent ndaj ujit: Jo
 • Zbulimi i fytyrës: Jo
 • Rezistent ndaj pluhurit: Jo
 • Modaliteti për fëmijë: Jo
 • Memoria: 64 GB
 • Kamera e pasme: 8MP
 • Perdorimi i baterisë: 10 GB
 • Lloji i ekranit: Ekran retina
 • Madhësia e ekranit: 10.2 inc
 • Rezolucioni i ekranit: 2160 x 1620
 • Chipset: Çip A13 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • Wi-Fi: Po
 • USB: Po
 • Bluetooth: Po
 • NFC: Jo
 • Ant+: Jo
 • Lloji/ Konfigurimi i altoparlantit: Altoparlantët stereo
 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve: Jo
 • Sensori i presionit: Jo
 • Sensori i xhiros: Po
 • Akselerometri: Po
 • Barometri: Po
 • Sensori i dritës së ambientit: Po
 • Gjeo-etiketimi: Po
 • Regjistrimi i videos 4K: Po
 • Video Facetime: Po
 • Kontrolli i ekspozimit: Jo
 • Gjerësia: 174.1 m
 • Thellësia: 7.5 mm
 • Lartësia: 250.6 mm
 • Pesha: 487 g

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok