Huawei watch fit

14,750 L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Huawei watch fit në shitje

Huawei watch fit në shitje nga SATURNDAY. Kjo orë përmban një ekran AMOLED 1.64 inç me një rezolucion prej 280 x 456 piksele dhe një raport ekran-trup prej 70%. Ora përfshin gjithashtu një sërë veçorish të gjurmimit të shëndetit dhe fitnesit, të tilla si një monitor i rrahjeve të zemrës, gjurmues gjumi dhe mënyra stërvitjeje për aktivitete të ndryshme.

Kjo orë funksionon në sistemin operativ të vetë kompanisë, i cili ofron akses në aplikacione të ndryshme, njoftime dhe veçori të tjera. Ai është i pajtueshëm me pajisjet iOS dhe Android dhe mund të çiftohet me aplikacionin Huawei Health për gjurmim dhe analizë më të detajuar të të dhënave të fitnesit.

Karakteristika

Dimensionet dhe pesha:

 • Trupi i orës: 46 mm (gjatësia) x 30 mm (gjerësia) x 10,7 mm (thellësia)
 • Rrip: Rripi 120 mm (i gjatë) është i përshtatshëm për përmasat e kyçeve që variojnë nga 148 mm deri në 202 mm perimetri
 • Pesha (pa rrip): Përafërsisht 21 g

Ekrani:

 • Ekran me prekje AMOLED 1,64 inç
 • Rezolucioni 280 x 456 piksele
 • 326 PPI (piksel për inç)
 • Thellësia e ngjyrave: 16.7 milion ngjyra
 • 70% raport ekran-trup
 • Xham i lakuar 2.5D

Bateria:

 • Bateri 180 mAh
 • Koha tipike e përdorimit: 10 ditë
 • Koha e gatishmërisë: 12 ditë
 • Koha e karikimit: Përafërsisht 1.5 orë
 • Këllëmbë karikuese magnetike

Rezistenca ndaj ujit:

 • 5 Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit në ATM
 • I përshtatshëm për not dhe snorkeling, por jo për zhytje ose aktivitete ujore që përfshijnë ujë me shpejtësi të lartë ose zhytje nën thellësi të cekët

Sensorët:

 • Sensori IMU me 6 boshte (sensori i përshpejtuesit dhe sensori i xhiroskopit)
 • Sensori optik i rrahjeve të zemrës
 • Sensori i dritës së ambientit
 • Sensori kapacitiv

Lidhshmëria:

 • Bluetooth 5.0
 • GPS

Përputhshmëria:

 • Android 5.0 ose më vonë
 • iOS 9.0 ose më vonë