Galaxy Watch 4 46

25,155 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrim i Produktit:

Samsung Galaxy Watch 4 ne shitje

Samsung Galaxy Watch 4 ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy Watch 4 është shtesa më e fundit në serinë Galaxy Watch të Samsung dhe është e disponueshme në dy madhësi, 40 mm dhe 44 mm, me opsione të ndryshme ngjyrash dhe brezash.

Këtu janë disa nga veçoritë dhe specifikimet e Galaxy Watch 4:

Sistemi operativ i Galaxy Watch 4:

 • Wear OS i mundësuar nga Samsung, me ndërfaqen One UI Watch 3

Ekrani e Galaxy Watch 4:

 • 1.2 inç ose 1.4 inç (në varësi të madhësisë), AMOLED, 396 x 396 piksele

Procesori i Galaxy Watch 4:

 • Exynos W920 procesor me dy bërthama

RAM i Galaxy Watch 4:

 • 1.5 GB

Memoria i Galaxy Watch 4:

 • 16 GB

Bateria e Galaxy Watch 4:

 • 247 mAh ose 361 mAh (në varësi të madhësisë), me bateri deri në 40 orë

Sensorët e Galaxy Watch 4:

 • Akselerometër, xhiro, rrahjet e zemrës, barometër, busull, SpO2, analiza e përbërjes së trupit

Lidhshmëria e Galaxy Watch 4:

 • Wi-Fi, Bluetooth 5.0, NFC, GPS

Rezistenca ndaj ujit:

 • Deri në 50 metra (5 ATM)

Përshtatja e samsung watch 4:

 • Android 6.0 ose më i ri, me të paktën 1.5 GB RAM

Galaxy Watch 4 ka shumë veçori të avancuara të shëndetit dhe fitnesit, të tilla si gjurmimi i gjumit, monitorimi i stresit dhe analiza e përbërjes së trupit. Ai gjithashtu mund të monitorojë rrahjet e zemrës dhe nivelet e oksigjenit në gjak, duke e bërë atë një mjet të dobishëm për ata që duan të mbajnë gjurmët e shëndetit dhe mirëqenies së tyre.

Ora ofron gjithashtu mënyra të ndryshme të gjurmimit të fitnesit, duke përfshirë vrapimin, çiklizmin, notin dhe më shumë. Mund të gjurmojë deri në 40 ushtrime të ndryshme dhe të ofrojë stërvitje në kohë reale për të ndihmuar përdoruesit të arrijnë qëllimet e tyre të fitnesit.

Samsung watch 4 cmimi

Për samsung watch 4 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg