Galaxy Watch 4 44

22,815 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produkti:

 • Trupi: 8mm, 30g, kornizë alumini; Në përputhje me MIL-STD-810G, rezistent ndaj ujit 50 m (IP68), certifikuar EKG, Monitorues i presionit të gjakut.
 • Ekrani: 1.40 Super AMOLED, rezolucion 450x450px, raporti i pamjes 9:9, 330ppi; Ekran gjithmonë aktiv.
 • Çipset: Exynos W920 (5 nm): Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55; Mali-G68.
 • Kujtesa: 16 GB 1.5 GB RAM; eMMC.
 • OS/Software: Android Wear OS, One UI Watch 3.
 • Kamera e pasme: Jo.
 • Kamera e përparme: Jo.
 • Regjistrimi i videos: Kamera e pasme: Jo.
 • Bateria: 361 mAh; Karikimi me valë.
 • Të ndryshme: Akselerometri, xhiro, rrahjet e zemrës, barometër; NFC; Komandat dhe diktimet e gjuhës natyrore, Samsung Pay dhe Google Pay.