Galaxy Watch 3 41

19,305 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

  • Marka: SAMSUNG
  • Ngjyra: e artë
  • Madhësia e ekranit: 41 mm
  • Modele të pajtueshme telefonash: Apple dhe Samsung
  • Sistemi Operativ: Tizen 4.0
  • Teknologjia e lidhjes: Bluetooth, Wi-Fi, NFC, GPS