Ofertë!

Galaxy A04s 64/4

11,544 L

-17%

Galaxy A04s kombinon ngjyrën klasike në dukjen dhe ndjesinë e butësisë në prekje. Vjen me ekran 6.5 inç me teknologjinë HD+ e cila ofron imazhe të qartë dhe të mprehtë. Ka bateri me kapacitet 5000 mAh, kamer kryesore 50MP, 2MP, 2MP dhe kamer selfie 5MP.

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Galaxy A04s 64GB në shitje

Galaxy A04s 32GB në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A04s është i pajisur me një ekran 6,5 inç HD+ TFT me një rezolucion prej 720×1600 piksele. Galaxy A04s ka një çip Qualcomm Snapdragon 450, i çiftuar me 4 GB RAM dhe64 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet deri në 1 TB përmes kartës microSD.

Galaxy A04s është i pajisur me kamera të trefishtë që përfshin një sensor kryesor 13 megapiksel, një lente ultra të gjerë 5 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamera selfie 5 megapikselë.

BRAND
ANNOUNCED

2022

COLOR

Copper, Black, White

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

164.7 x 76.7 x 9.1 mm (6.48 x 3.02 x 0.36 in)

WEIGHT

195 g (6.88 oz)

BUILD

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
BATTERY

5000 mAh

VENDI I KARIKIMIT

USB Type C

MEMORY
RAM

4GB

MEMORY INTERNAL

64GB

CARD SLOT

microSDXC

DISPLAY
DISPLAY TYPE

PLS LCD

DISPLAY SIZE

6.5″

DISPLAY RESOLUTION

720 x 1600 pixels

PLATFORM
OPERATING SYSTEM

Android 12, One UI Core 4

CHIPSET

Exynos 850 (8nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52

CAMERA
MAIN CAMERA

Triple (50MP, 2MP, 2MP)

TRIPLE DETAILS

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

FEATURES MAIN

LED flash, panorama, HDR

VIDEO MAIN
SELFIE CAMERA

Single (5MP)

SINGLE DETAILS

5 MP, f/2.2, (wide)

VIDEO SELFIE

Yes

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

BLUETOOTH

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

RADIO

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
SENSORS

Fingerprint (side-mounted), accelerometer
Virtual Proximity Sensing