EKRAN XIAOMI NOTE 8 T

4,500 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Ekran Xiaomi Note 8T ne shitje

Ekran Xiaomi Note 8T ne shitje nga SATURNDAY përmban një ekran IPS LCD me prekje 6.3 inç me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele dhe një raport pamjeje prej 19.5:9. Ekrani mbrohet nga Corning Gorilla Glass 5 për të parandaluar gërvishtjet dhe dëmtimet e vogla.

Ekrani ka një densitet piksel prej 409 piksele për inç dhe një raport ekran-trup prej rreth 80.2%. Gjithashtu ka kënde të mira shikimi dhe riprodhim ngjyrash.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok