EKRAN XIAOMI NOTE 4

3,500 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

EKRAN XIAOMI NOTE 4

Përshkrimi i Produktit:

EKRAN XIAOMI NOTE 4 me cilësi të lartë dhe krejt të re
Çdo artikull është testuar para dërgesës, përshtatje e përsosur me telefonat
Dizajni ideal për të zëvendësuar dixhitalizuesin tuaj me prekje të gabuar, të dëmtuar dhe të plasaritur
Bëjeni pajisjen tuaj të funksionojë mirë

Përshkrimi Specifik:

Marka: MrSpares
Prodhuesi: Generic
Numri i pjesës së artikullit: ‎TP Redmi N4White
Vendi i Origjinës: Kina