Ekran Samsung S7 edge LCD 8000

2,500 L

Pershkrimi Specifik

  • Madhësia e ekranit: 5.5 inç
  • Lloji i ekranit: Ekran me prekje kapacitive Super AMOLED, 16 milion ngjyra
  • Rezolucioni i ekranit: 1440 x 2560 piksele (Quad HD)
  • Dendësia e ekranit: 534 piksele për inç (ppi)
  • Mbrojtja: Corning Gorilla Glass 4
  • Karakteristikat e ekranit: Ekran me skaj të lakuar, Ekran gjithmonë aktiv
  • Raporti i pamjes: 16:9
  • Raporti ekran-trup: 76.1%

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Ekran Samsung S7 edge në shitje

Ekran Samsung S7 edge në shitje nga SATURNDAY. Ekrani i Samsung S7 edge përmban një ekran të lakuar Super AMOLED 5.5 inç me një rezolucion prej 2560 x 1440 piksele. Ka një densitet piksel prej 534 piksele për inç (ppi) dhe mbrohet nga Corning Gorilla Glass 4. Ekrani është i aftë të shfaqë ngjyra të gjalla dhe ka kënde të shkëlqyera shikimi.