Ekran Samsung M51

7,000 L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Ekran Samsung M51 në shitje

Ekran Samsung M51 në shitje nga SATURNDAY. Ekrani i Samsung M51 ka një madhësi 6.7 inç Super AMOLED Plus me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një raport pamjeje prej 20:9. Ekrani ka një densitet piksel prej 393 pikselë për inç (PPI) dhe mbrohet nga Corning Gorilla Glass 3. Ai gjithashtu ka një prerje të vogël vrimash në qendër të sipërme për kamerën e përparme. Në përgjithësi, ekrani i M51 konsiderohet të jetë me cilësi të lartë dhe ofron ngjyra të gjalla, të zeza të thella dhe kënde të mira shikimi.