Ekran Samsung M20

2,000 L

Përshkrimi Specifik

  • Lloji i ekranit: IPS LCD ekran kapacitiv me prekje
  • Madhësia e ekranit: 6,3 inç, 97,4 cm2 (~83,6% raporti ekran-trup)
  • Rezolucioni i ekranit: 1080 x 2340 piksele, raporti 19,5:9 (~ 409 ppi densitet)
  • Mbrojtja: Corning Gorilla Glass 3
  • Veçoritë: Niveli me pikë uji, ekran Infinity-V
  • Riprodhimi i ngjyrave: 16 milion ngjyra

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Ekran Samsung M20

Ky ekran ka një madhësi 6,3 inç Full HD+ (1080 x 2340 piksele) Infinity-V me një raport pamjeje 19,5:9.

Ekrani është bërë nga teknologjia IPS LCD, e cila siguron saktësi të mirë të ngjyrave dhe kënde të gjera shikimi.

Ekrani i telefonit përmban gjithashtu një pikë uji në krye, e cila strehon kamerën e përparme. Raporti ekran-trup i Samsung M20 është rreth 83.6%, që do të thotë se ekrani mbulon pjesën më të madhe të pjesës së përparme të telefonit.

Ekrani mbrohet nga Corning Gorilla Glass 3, i cili siguron një nivel mbrojtjeje kundër gërvishtjeve dhe rënieve të vogla.