Ekran Samsung J320

3,000 L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Ekran Samsung J320 në shitje

Ekran Samsung J320 në shitje nga SATURNDAY. j320 lcd përmban një madhës 5.0 inç me një rezolucion prej 720 x 1280 piksele dhe një densitet piksel prej 294 piksele për inç. Ekrani mbrohet nga Corning Gorilla Glass, i cili e bën atë rezistent ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve të vogla.

Në përgjithësi, ekrani në Samsung J320 ofron cilësi të mirë fotografie me ngjyra të sakta dhe nivele të mira ndriçimi. Megjithatë, si një pajisje relativisht e vjetër, teknologjia e ekranit dhe specifikimet e saj mund të mos përputhen me standardet e telefonave inteligjentë modernë.