Ekran Samsung A70 Full Original

9,500 L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Ekran Samsung A70 Full Original

Ekran Samsung A70 Full Original në shitje nga SATURNDAY. samsung a70 lcd ka një ekran Super AMOLED 6.7 inç me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një raport pamjeje prej 20:9. Ka një waterdrop në pjesën e sipërme të ekranit dhe korniza të holla në anët, e cila ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi.

samsung a70 lcd ka një densitet piksel prej 393 PPI dhe mbrohet nga Corning Gorilla Glass 3. Ai mbështet HDR10, i cili rrit ngjyrën dhe kontrastin e përmbajtjes së shfaqur në ekran. Ekrani ka gjithashtu një veçori gjithmonë ndezur, e cila tregon kohën, datën dhe njoftimet edhe kur ekrani është i fikur.

samsung a70 është i njohur për ngjyrat e tij të gjalla dhe të zezat e thella, gjë që e bën atë ideal për të parë video dhe për të luajtur lojëra. Ka kënde të mira shikimi dhe mund të bëhet mjaft i ndritshëm, gjë që e bën të lehtë përdorimin në rrezet e diellit të ndritshme.

Ekran Samsung A70 çmimi

Për Ekran Samsung A70 çmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg