Ekran Samsung A32 (5G)

3,500 L

Përshkrimi Specifik

  • Lloji i ekranit: TFT
  • Madhësia e ekranit: 6.5 inç
  • Rezolucioni: 720 x 1600 piksele
  • Raporti i pamjes: 20:9
  • Dendësia e pikselit: 270 piksel për inç (PPI)
  • Shpejtësia e rifreskimit: 90 Hz
  • Mbrojtja: Corning Gorilla Glass 5

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Ekran Samsung A32 (5G)

Ekran Samsung A32 (5G) në shitje nga SATURNDAY. Ky ekran ka një madhësi 6,5 inç me rezolucion prej 720 x 1600 piksele dhe një raport pamjeje 20:9.

Ekrani ka një densitet piksel prej 270 pikselë për inç (PPI) dhe mbështet një ritëm rifreskimi 90 Hz për lëvizje më të butë dhe animacione.

Ekrani mbrohet gjithashtu nga Corning Gorilla Glass 5 për të ndihmuar në parandalimin e gërvishtjeve dhe dëmtimeve nga rënia.