Ekran Samsung A23 (4G)

2,500 L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Ekran Samsung A23 (4G)

Ekran Samsung A23 (4G) në shitje nga SATURNDAY. samsung a23 4g lcd ka një madhësi 6.6 inç me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele dhe një raport pamjeje prej 20:9 dhe ka një densitet piksel prej 400 PPI dhe mbrohet nga Corning Gorilla Glass 5.