BATERI XIAOMI MODELET ME KAPAK PLASTIK

1,500 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

BATERI XIAOMI MODELET ME KAPAK PLASTIK

Përshkrim i produktit:

Bateria origjinale MI për pajisjen tuaj të vjetër Kjo bateri është projektuar posaçërisht për celularin tuaj dhe është ideale si një bateri e dytë ose zëvendësim për baterinë tuaj origjinale
Një bateri rezervë ose zëvendësuese për MOBILE-in tuaj, identike me origjinalin.
Bateria me cilësi të lartë. Bateria jonë litium-jon, ekskluzivisht për TELEFONIN TUAJ ofron jetëgjatësi të gjatë të baterisë.
Thjesht karikoni njërin ndërsa tjetri është në përdorim dhe do të jeni në gjendje të përdorni telefonin inteligjent gjatë gjithë ditës çdo ditë
Këto bateri ofron performancën afatgjatë dhe të besueshme që meritoni

Specifikim produkti
Kapaciteti (mAH): 3120 mAh
Lloji i baterisë: Litium Jon, Litium Polymer
Tensioni: 3,84 V – 4,42 VDC
Marka: MI
Modeli nr: MI BM33