BATERI SAMSUNG MODELET S10-NOTE 10

2,000 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Detajet e produktit

BATERI SAMSUNG MODELET S10-NOTE 10

Marka ASDAWN
Përbërja e qelizës së baterisë Jon litium
Modele të pajtueshme telefonash Samsung Galaxy Note 10 SM-N970 EB-BN970ABU
Tensioni 3,85 Volt
Ripërdorimi I rikarikueshëm

Galaxy Note10 ka një bateri 3,500 mAh, pak më e madhe se celulari 3,400 mAh i Galaxy S10. Ne kishim rezervat tona për testimin e baterisë, por siç doli, ato ishin të pabaza. Galaxy Note10 është pak a shumë i barabartë me vëllain e tij të madh në dy testet tona në ekran me 12 orë në shfletim në ueb dhe 18 orë video looping. Sigurisht, nuk mund të përputhet plotësisht me Note10+ në thirrjet zanore dhe në gatishmëri, ku më shumë bateri thjesht do të thotë më shumë orë, por ne jemi ende të kënaqur me numrat.

Galaxy Note10 postoi një vlerësim të përgjithshëm të qëndrueshmërisë prej 92 orë, më pak se 107 orë të Note10+, por megjithatë më shumë se i respektueshëm.

Bateri inteligjente 24-orëshe për t’ju fuqizuar gjatë gjithë ditës.1
Galaxy S10 përshtatet me mënyrën dhe kur e përdorni telefonin tuaj me modalitetin adaptiv të kursimit të energjisë.1 Me një kapacitet tipik deri në 4100 mAh në Galaxy S10+, mund të jetoni më shumë dhe të karikoni më pak.

*E disponueshme në Galaxy S10+. Galaxy S10 ka 3400 mAh (tipike) dhe Galaxy S10e ka kapacitet baterie 3100 mAh (tipike).