Apple Watch Used 6/44

32,760 L

Përshkrimi Specifik:

  • Ekrani: Retina LTPO OLED, 1000 nits 1.78 inç
  • Sistemi i Operimit: watchOS 7.0, që mund të përmirësohet në 9.3
  • Memoria: 32GB 1GB RAM
  • Bateria: Li-Ion 303,8 mAh (1,17 Wh), jo i lëvizshëm
  • Karikimi: Wireless

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Apple Watch Seria 6 i përdorur

Apple Watch Seria 6 i përdorur në shitje nga SATURN DAY i përbërë me gjurmues të oksigjenit në gjak, ka një procesor të shpejtë dhe një ekran të ri 2,5 herë më të ndritshëm gjithmonë ndezur. Ngjyrat e reja përfshijnë PRODUKT (KUQ), blu dhe grafit. Grupi i ri i Apple Watch i Apple i quajtur Solo Loop dhe Braided Solo Loop gjithashtu debutuan së bashku me Apple Watch 6

Kërkesat e sistemit

Apple Watch Series 6 kërkon një iPhone 6s ose më të ri me iOS 14 ose më të ri.

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok