Apple Watch Used 6/40

30,420 L

Përshkrimi Specifik:

  • Rezistent ndaj ujit
  • Procesori: 64-bit me dy bërthama
  • Shpejtësia: 2.4GHz dhe 5GHz
  • Ekrani: Retina LTPO OLED

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Apple Watch në shitje

Apple Watch në shitje nga SATURN DAY seria 6 me ekran Retina LTPO OLED gjithmonë i ndezur (shkëlqim 1000 nits) i pajisur me shumë vecori si matje e rrahjeve të zemres S6 SiP me procesor 64-bit me dy bërthama. Rezistent ndaj ujit deri në 50 m². Shpejtësi  2.4GHz dhe 5GHz. Lidhshmëria: Bluetooth 5.0 i përbërë me bateri litium-jon e ringarkueshme e integruar (deri në 18 orë³)

Memoria:

32 GB

Çfarë është në Kuti?

  • Seria 6 e rinovuar e Apple Watch
  • Kabllo magnetike e karikimit

Kërkesat e sistemit:
Apple Watch Series 6 kërkon një iPhone 6s ose më të ri me iOS 14 ose më të ri.

Karakteristikat mund të ndryshojnë. Disa veçori, aplikacione dhe shërbime mund të mos jenë të disponueshme në të gjitha rajonet ose në të gjitha gjuhët.