Apple Watch series 7 45

45,045 L

Përshkrimi Specifik:

 • Memoria: 32 GB
 • Lidhshmëria: Bloototh 5.0
 • Ekrani: Retina LTPO OLED
 • Rezistent ndaj ujit deri në 50 m²

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Apple Watch seria 7 në shitje

Apple Watch seria 7 në shitje nga SATURN DAY ekrani më i madh, më i avancuar Always-on Retina bën gjithçka që bëni. Apple Watch seria 7 cmimi ështe i arsyeshëm dhe është i ndërtuar me një kristal të përparmë rezistent ndaj çarjeve. Veçoritë e përparuara ju lejojnë të matni nivelin e oksigjenit në gjak,¹ të bëni një EKG në çdo kohë,² dhe të përdorni aplikacionet e vëmendjes dhe të gjurmimit të gjumit. Ju gjithashtu mund të gjurmoni dhjetëra stërvitje, duke përfshirë tai chi dhe pilates të reja.

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani “Retina gjithmonë i ndezur” ka gati 20% më shumë sipërfaqe të ekranit se Seria 6, duke e bërë gjithçka më të lehtë për t’u parë dhe përdorur
 • Kristali i përparmë është rezistent ndaj çarjeve, rezistencë ndaj pluhurit dhe dizajn i qëndrueshëm ndaj notit
 • Matni oksigjenin në gjak me një sensor dhe aplikacion² të fuqishëm
 • Merrni një EKG në çdo kohë, kudo¹
 • Merr njoftime për rrahjet e larta dhe të ulëta të zemrës dhe ritmin e parregullt të zemrës⁴
 • Qëndroni në momentin me aplikacionin e ri Mindfulness dhe arrini qëllimet tuaja të gjumit me aplikacionin Sleep
 • Ndiqni stërvitjet e reja tai chi dhe pilates, përveç të preferuarave si vrapimi, joga, noti dhe kërcimi
 • Ndiqni aktivitetin tuaj të përditshëm në Apple Watch dhe shikoni tendencat tuaja në aplikacionin Fitness në iPhone
 • Sinkronizoni muzikën tuaj të preferuar, podkastet dhe librat audio
 • Paguani menjëherë dhe në mënyrë të sigurt nga kyçi i dorës me Apple Pay
 • Jetëgjatësia e baterisë gjatë gjithë ditës dhe karikim më i shpejtë watch OS 8 prezanton lloje të reja stërvitjeje, aplikacionin Mindfulness, fytyrën e re të orës Portrete dhe përmirësime në Messages
 • Apple Watch vjen me 3 muaj falas Fitness+, duke shfaqur stërvitje të klasit botëror nga trajnerët më të mirë në botë⁶
 • Apple Watch Series 7 kërkon një iPhone 6s ose më të ri me iOS 15 ose më të ri.

Na diqni në rrjet sociale:

Facebook | Instagram | TikTok