Apple Watch series 7 41

41,535 L

Përshkrimi Produkti:

 • S7 me procesor 64-bit me dy bërthama
 • Sensori elektrik i zemrës
 • Rezistent ndaj ujit deri në 50 m²
 • Ekran Retina LTPO OLED gjithmonë i ndezur
 • 802.11b/g/n 2.4GHz dhe 5GHz
 • Bluetooth 5.0
 • Bateri litium-jon e ringarkueshme e integruar
 • Sensori optik i zemrës i gjeneratës së tretë
 • Përshpejtuesi: deri në 32 g-forca me zbulimin e rënies
 • Xhiroskopi
 • Sensori i dritës së ambientit
 • Kapaciteti 32 GB
 • Mbrapa me kristal qeramike dhe safir

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produkti:

Apple Watch seria 7 në shitje nga SATURN DAY, produkt i rinovuara të certifikuara nga Apple
Produkte cilësore me çmime të shkëlqyera

Kërkesat e sistemit:

Apple Watch Seria 7 kërkon një iPhone 6s ose më të ri me iOS 15 ose më të ri. Karakteristikat mund të ndryshojnë. Disa veçori, aplikacione dhe shërbime mund të mos jenë të disponueshme në të gjitha rajonet ose në të gjitha gjuhët.

Specifikat e Apple Watch seria 7

Dimensionet

 • 41 mm
 • Lartësia: 41 mm
 • Gjerësia: 35 mm
 • Thellësia: 10.7 mm
 • Pesha e kutisë: 42.3g

Ekrani

 • Ekrani Always-On Retina LTPO OLED (1000 nits ndriçim)
 • 352 me 430 piksele (41 mm)
 • Sipërfaqja e ekranit 904 mm katror (41 mm)

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok