Airpods

999 L

Përshkrimi i Produktit:

  • Lloji: kufje Bluetooth në vesh
  • Koha e Perdorimit: 4-5 orë
  • Koha e karikimit: 2 orë
  • Ngjyra: E bardhë

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Airpods ne shitje

Airpods ne shitje nga SATURN DAY me cmim te arsyeshem. Me shumë kohë bisede dhe dëgjimi, akses Siri të aktivizuar me zë dhe një kuti karikimi me valë, AirPods ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme të kufjeve me valë. Thjesht nxirrni ato dhe janë gati për t’u përdorur me të gjitha pajisjet tuaja. Vendosini ato në vesh dhe ato lidhen menjëherë, duke ju zhytur në tinguj të pasur dhe me cilësi të lartë.

 

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok