Ofertë!

XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO

22,550 L28,175 L

-12%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G
  • Bateria: 5020 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO në shitje

XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO përmban një ekran 6.67 inç AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 108 MP, 8MP ultrawide, 5 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO 

Ekrani  i XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO :

  • Ekran  6.67 inç AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 395 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO :

  • Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G

Memoria e XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO :

  • Bateri 5020 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO :

  • Android 11

XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO cmimi

Për XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB

Ram

6 Gb, 8 Gb