Ofertë!

XIAOMI REDMI NOTE 10 5G

18,150 L

-15%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.43 inç
  • Processori: Qualcomm SDM678 Snapdragon 678
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI NOTE 10 në shitje

XIAOMI REDMI NOTE 10 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI NOTE 10 përmban një ekran 6.43 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI REDMI NOTE 10 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 48 MP, 8MP ultrawide, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 13 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI NOTE 10

Ekrani  i XIAOMI REDMI NOTE 10 :

  • Ekran  6.43 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 409 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI NOTE 10 :

  • Qualcomm SDM678 Snapdragon 678

Memoria e XIAOMI REDMI NOTE 10 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI NOTE 10 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI NOTE 10 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI NOTE 10 :

  • Android 11

XIAOMI REDMI NOTE 10 cmimi

Për XIAOMI REDMI NOTE 10 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb