Ofertë!

XIAOMI REDMI 9 POWER

12,650 L14,950 L

-21%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.53 inç
  • Processori: Qualcomm SM6115 Snapdragon 662
  • Bateria: 6000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI 9 POWER në shitje

XIAOMI REDMI 9 POWER ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI 9 POWER përmban një ekran 6.53 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele.

XIAOMI REDMI 9 POWER ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 48 MP,8 MP ultrawide 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI 9 POWER

Ekrani  i XIAOMI REDMI 9 POWER :

  • Ekran  6.53 inç IPS LCD me rezolucion 1080 x 2340, 395 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI 9 POWER :

  • Qualcomm SM6115 Snapdragon 662

Memoria e XIAOMI REDMI 9 POWER :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI 9 POWER :

  • Bateri 6000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI 9 POWER :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI 9 POWER :

  • Android 10

XIAOMI REDMI 9 POWER cmimi

Për XIAOMI REDMI 9 POWER cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

2 Gb, 4 Gb