Ofertë!

XIAOMI REDMI 9 ACTIVE

12,650 L

-15%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.53 inç
  • Processori: Mediatek MT6765G Helio G35
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI 9 ACTIVE në shitje

XIAOMI REDMI 9 ACTIVE ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI 9 ACTIVE përmban një ekran 6.53 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

XIAOMI REDMI 9 ACTIVE ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI 9 ACTIVE

Ekrani  i XIAOMI REDMI 9 ACTIVE :

  • Ekran  6.53 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 269 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI 9 ACTIVE :

  • Mediatek MT6765G Helio G35

Memoria e XIAOMI REDMI 9 ACTIVE :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI 9 ACTIVE :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI 9 ACTIVE :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI 9 ACTIVE :

  • Android 10

XIAOMI REDMI 9 ACTIVE  cmimi

Për XIAOMI REDMI 9 ACTIVE  cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb