Ofertë!

XIAOMI REDMI 10C

12,100 L13,200 L

-18%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.71 inç
  • Processori: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI 10C  në shitje

XIAOMI REDMI 10C ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI 10C përmban një ekran 6.71 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1650 piksele.

XIAOMI REDMI 10C ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 50 MP, dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI 10C 

Ekrani  i XIAOMI REDMI 10C :

  • Ekran  6.71 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1650, 268 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI 10C :

  • Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G

Memoria e XIAOMI REDMI 10C :

  • 64/128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI 10C :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI 10C :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI 10C :

  • Android 11

XIAOMI REDMI 10C cmimi

Për XIAOMI REDMI 10C cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 64GB

Ram

4 Gb