Ofertë!

XIAOMI REDMI 10A

10,450 L11,550 L

-13%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.53 inç
  • Processori: Mediatek MT6762G Helio G25
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI 10A në shitje

XIAOMI REDMI 10A ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI 10A përmban një ekran 6.53 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

XIAOMI REDMI 10A ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI 10A

Ekrani  i XIAOMI REDMI 10A :

  • Ekran  6.53 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 269 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI 10A :

  • Mediatek MT6762G Helio G25

Memoria e XIAOMI REDMI 10A :

  • 32/64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI 10A :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI 10A :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI 10A :

  • Android 11

XIAOMI REDMI 10A  cmimi

Për XIAOMI REDMI 10A cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB, 64GB

Ram

2 Gb, 3 Gb