Ofertë!

XIAOMI REDMI 10 PRIME

13,750 L

-20%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Mediatek Helio G88
  • Bateria: 6000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI 10 PRIME në shitje

XIAOMI REDMI 10 PRIME ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI 10 PRIME përmban një ekran 6.5 inç LCD me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI REDMI 10 PRIME ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 50 MP, 8MP ultrawide, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI 10 PRIME

Ekrani  i XIAOMI REDMI 10 PRIME :

  • Ekran  6.5 inç IPS LCD me rezolucion 1080 x 2400, 405 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI 10 PRIME :

  • Mediatek Helio G88

Memoria e XIAOMI REDMI 10 PRIME :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI 10 PRIME :

  • Bateri 6000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI 10 PRIME :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI 10 PRIME :

  • Android 11

XIAOMI REDMI 10 PRIME cmimi

Për XIAOMI REDMI 10 PRIME cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb