XIAOMI POCO X5

25,875 L27,600 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO X5 në shitje

XIAOMI POCO X5 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO X5 përmban një ekran 6.67 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI POCO X5 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 48 MP,  2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 13 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO X5

Ekrani  i XIAOMI POCO X5 :

  • Ekran  6.67 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 395 ppi

Procesori i XIAOMI POCO X5 :

  • Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G

Memoria e XIAOMI POCO X5 :

  • 128/256 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO X5 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO X5 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO X5 :

  • Android 12

XIAOMI POCO X5 cmimi

Për XIAOMI POCO X5 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB

Ram

6 Gb, 8 Gb