Ofertë!

XIAOMI POCO X4 PRO

30,250 L

-9%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO X4 PRO në shitje

XIAOMI POCO X4 PRO ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO X4 PRO përmban një ekran 6.67 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI POCO X4 PRO ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 108 MP, 64 MP wide, 2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO X4 PRO

Ekrani  i XIAOMI POCO X4 PRO :

  • Ekran  6.67 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 395 ppi

Procesori i XIAOMI POCO X4 PRO :

  • Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G

Memoria e XIAOMI POCO X4 PRO :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO X4 PRO :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO X4 PRO :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO X4 PRO :

  • Android 11

XIAOMI POCO X4 PRO cmimi

Për XIAOMI POCO X4 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

8 Gb