XIAOMI POCO X4 GT

35,650 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Mediatek Dimensity 8100
  • Bateria: 5080 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO X4 GT në shitje

XIAOMI POCO X4 GT ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO X4 GT përmban një ekran 6.6 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2460 piksele.

XIAOMI POCO X4 GT ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 64 MP, 2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO X4 GT

Ekrani  i XIAOMI POCO X4 GT :

  • Ekran  6.6 inç IPS LCD me rezolucion1080 x 2460, 407 ppi

Procesori i XIAOMI POCO X4 GT :

  • Mediatek Dimensity 8100

Memoria e XIAOMI POCO X4 GT :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO X4 GT :

  • Bateri 5080 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO X4 GT :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO X4 GT :

  • Android 12

XIAOMI POCO X4 GT cmimi

Për XIAOMI POCO X4 GT cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

8 Gb