Ofertë!

XIAOMI POCO M5

18,700 L

-4%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.58 inç
  • Processori: Mediatek MT8781 Helio G99
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO M5 në shitje

XIAOMI POCO M5 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO M5 përmban një ekran 6.58 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

XIAOMI POCO M5 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO M5

Ekrani  i XIAOMI POCO M5 :

  • Ekran  6.58 inç IPS LCD me rezolucion 1080 x 2408, 401 ppi

Procesori i XIAOMI POCO M5 :

  • Mediatek MT8781 Helio G99

Memoria e XIAOMI POCO M5 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO M5 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO M5 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO M5 :

  • Android 12

XIAOMI POCO M5 cmimi

Për XIAOMI POCO M5 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb