Ofertë!

XIAOMI POCO F4

31,350 L

-9%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G
  • Bateria: 4500 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO F4 në shitje

XIAOMI POCO F4 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO F4 përmban një ekran 6.67 inç AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI POCO F4 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 64 MP, 2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 20 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO F4

Ekrani  i XIAOMI POCO F4 :

  • Ekran  6.67 inç AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 395 ppi

Procesori i XIAOMI POCO F4 :

  • Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G

Memoria e XIAOMI POCO F4 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO F4 :

  • Bateri 4500 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO F4 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO F4 :

  • Android 12

XIAOMI POCO F4 cmimi

Për XIAOMI POCO F4 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb