Ofertë!

XIAOMI POCO C40

13,750 L

-15%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.71 inç
  • Processori: JLQ JR510
  • Bateria: 6000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO C40 në shitje

XIAOMI POCO C40 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO C40 përmban një ekran 6.71 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1650 piksele.

XIAOMI POCO C40 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO C40

Ekrani  i XIAOMI POCO C40 :

  • Ekran  6.71 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1650, 268 ppi

Procesori i XIAOMI POCO C40 :

  • JLQ JR510

Memoria e XIAOMI POCO C40 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO C40 :

  • Bateri 6000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO C40 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO C40 :

  • Android 11

XIAOMI POCO C40 cmimi

Për XIAOMI POCO C40 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb