Ofertë!

XIAOMI POCO C3

12,650 L

-4%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.43 inç
  • Processori: Mediatek MT6765G Helio G35
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO C3 në shitje

XIAOMI POCO C3 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO C3 përmban një ekran 6.43 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

XIAOMI POCO C3 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 13 MP, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO C3

Ekrani  i XIAOMI POCO C3 :

  • Ekran  6.43 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i XIAOMI POCO C3 :

  • Mediatek MT6765G Helio G35

Memoria e XIAOMI POCO C3 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO C3 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO C3 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO C3 :

  • Android 10

XIAOMI POCO C3 cmimi

Për XIAOMI POCO C3 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb