Ofertë!

XIAOMI 13 LITE

39,050 L

-6%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.55 inç
  • Processori: Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1
  • Bateria: 4500 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI 13 LITE në shitje

XIAOMI 13 LITE ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI 13 LITE përmban një ekran 6.55 inç AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI 13 LITE ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP,  2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI 13 LITE

Ekrani  i XIAOMI 13 LITE :

  • Ekran  6.55 inç AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 402 ppi

Procesori i XIAOMI 13 LITE :

  • Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1

Memoria e XIAOMI 13 LITE :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI 13 LITE :

  • Bateri 4500 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI 13 LITE :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI 13 LITE :

  • Android 12

XIAOMI 13 LITE cmimi

Për XIAOMI 13 LITE cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

8 Gb