XIAOMI 11T

47,150 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Mediatek MT6893 Dimensity 1200
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI 11T në shitje

XIAOMI 11T ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI 11T përmban një ekran 6.67 inç AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI 11T ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 108 MP,  5 MP telephoto macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI 11T

Ekrani  i XIAOMI 11T :

  • Ekran  6.67 inç AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 395 ppi

Procesori i XIAOMI 11T :

  • Mediatek MT6893 Dimensity 1200

Memoria e XIAOMI 11T :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI 11T :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI 11T :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI 11T :

  • Android 11

XIAOMI 11T cmimi

Për XIAOMI 11T cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

8 Gb