SAMSUNG TAB A

16,100 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.1 inç
  • Processori: Samsung Exynos 7904
  • Bateria: 6150 mAh
  • Sistemi i Oprimit: Android 9.0

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy TAB A në shitje

Samsung Galaxy TAB A ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy TAB A përmban një ekran 10.1 inç TFT LCD me një rezolucion prej 1200 x 1920 piksele.

Galaxy TAB A ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 8 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy TAB A

Ekrani i Galaxy TAB A:

  • Ekran 10.1 inç TFT LCD me rezolucion 1200 x 1920, 224 ppi

Procesori i Galaxy TAB A:

  • Exynos 7904

Memoria e Galaxy TAB A:

  • 32 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e Galaxy TAB A:

  • Bateri 6150 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i Galaxy TAB A:

  • Android 9.0

Samsung Galaxy TAB A cmimi

Për Samsung Galaxy TAB A cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB

Ram

2 Gb